Spacer po Gronowskim Lesie

W Gronowie Górnym,zapewne wszyscy pamiętają  las w którym nie raz każdy z nas rozpalał ognisko albo wychodził na spacer. Od czasu rozbudowy Gronowa wejście do lasu jest niestety niemożliwe albo wymaga przeprawy rodem z dżungli. Pewnego dnia postanowiłem pokonać chaszcze i odwiedzić zapomniane miejsce. Była to również dobra okazja do porobienia zdjęć, które wykonałem z dość dużym trudem.

Na zdjęciach widać zarośniętą, zaniedbaną ścieżkę , która z braku odpowiednich wejść przestała być uczęszczana , małpi gaj gdzie kiedyś odbywały się ogniska. Przy głównej ścieżce można zauważyć  opieńki co świadczy o tym że nikt nie odwiedza tego miejsca. Po zaistniałych zmianach las został skazany na powolne zanikanie, ponieważ nikt obecnie się nim nie interesuje. Od strony Gronowa został odcięty prywatnym ogrodzeniem (prywatne posesje)  a od  berlinki został odcięty dla zwierząt.

 

 

 

Las Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo Górne

Las Gronowo Górne

Las Gronowo Górne

Las Gronowo Górne

Las Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo GórneLas Gronowo Górne

Zapraszamy !!!

Leave a Comment